Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Medycy operują… piórem

„Młody Medyk” to miesięcznik Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, współtworzony przez grupę kreatywnych studentów.

Jego redakcja rekrutuje się z grona tych, którzy najbardziej angażują się w życie nie tylko Uczelni, ale także samych studentów.

– „Młody Medyk” daje szansę spełnienia się poprzez publikowanie na szerokim forum. Autorami artykułów są często członkowie kół naukowych, sekcji i organizacji studenckich, bo tam również realizują się ich ambicje i zainteresowania – mówi Dawid Groth, redaktor naczelny „Młodego Medyka”.

Na łamach gazety znaleźć można relacje z wydarzeń akademickich, konkursy, wywiady z wyjątkowymi osobowościami Uczelni, ciekawostki medyczne i nie tylko. Wszak ilu studentów, tyle różnych pasji. Ekipa „Młodego Medyka” wyłapuje te najciekawsze i przelewa na papier.

IZA USS, FOT. MŁODY MEDYK

Wpisz swój komentarz

 • Captcha

Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących polskie prawo lub zasady dobrego wychowania.

Komentarze do artykułu

 • Prosty i bardzo prza 27.01.2015 21:19

  Prosty i bardzo przatydny opis programu. Świetnie, że wynaleźliście taki program, z chęcią przedstawię go moim uczniom. Liczę, że nasze ferie już od piątku po południu będą rf3wnie piękne i śnieżne jak u Was.d_patejko ostatnio opublikował.. http://jmozfrnq.com [url=http://mwccerzxrn.com]mwccerzxrn[/url] [link=http://tgbcvwm.com]tgbcvwm[/link]

  uYgnok5pvet6

 • Przyznam, że nie zna 25.01.2015 13:12

  Przyznam, że nie znałam tego programu, muszę wyprf3bować. A po dugrie fajne zdjęcia. U nas też zima w pełni, ale bardzo nas to cieszy, bo właśnie zaczynamy ferie.Pozdrawiamy i zapraszamy do nas morgi6665 ostatnio opublikował..

  AgcFmvW7iA

 • No, no, no. Na pewno 25.01.2015 11:23

  No, no, no. Na pewno wiele osf3b zainteresuje się inuktsrcją korzystania z tego programu. Ja osobiście uwielbiam ten program . Podziwiam was kochani! Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga Zuzia zuzula2011 ostatnio opublikował.. http://cgtdbb.com [url=http://wkjtywv.com]wkjtywv[/url] [link=http://kbugdfehal.com]kbugdfehal[/link]

  XnD9h5rgVthO

 • I 24.01.2015 09:46

  I waentd to spend a minute to thank you for this.

  Banzhhm4

 • What a great recosru 23.01.2015 14:27

  What a great recosrue this text is.

  ar0Kla3Jm